Программа лояльності

Шановні покупці!
Вітаємо Вас серед учасників програми лояльності «Картка нашої сім’ї» мережі супермаркетів «Вопак».
Картка нашої сім’ї – це наша подяка за те, що Ви обрали нас.
Ми завжди прагнемо стати найкращими для наших покупців, надавати унікальні послуги, щоб покупки в наших супермаркетах були максимально корисними та приємними.
З Карткою нашої сім’ї кожен візит до супермаркету «Вопак» стане для Вас ще більш зручним.
Ми пропонуємо привабливі та корисні пропозиції; якісні та ексклюзивні товари за вигідними і доступними цінами; цікаві акції, новинки.

Умови програми «Картка нашої сім’ї»

1. Правила участі у програмі та відповідальність

Програма «Картка нашої сім’ї» (далі – Програма) є бонусно – дисконтною.  Організатор Програми: ТОВ «ПАККО Холдинг» (43005, м.Луцьк, вул.Клима Савура, 21-А). Магазинами-учасниками Програми є супермаркети  «Вопак». Учасником Програми може стати будь-яка фізична особа, якій виповнилося 18 років, і яка заповнила Реєстраційну анкету у паперовій формі, залишивши її  у супермаркеті або зареєструвавши її на сайті www.vopak.ua 

1.1.Правила участі у програмі

Програма діє в усій мережі супермаркетів «Вопак»

До участі в Програмі допускаються повнолітні особи – резиденти чи нерезиденти, фізичні та  юридичні особи. 

Всі Учасники програми погоджуються дотримуватись цих Правил, підтверджуючи це підписом на анкеті власника картки та підтверджуючи свою участь і згоду використовуючи картку.

Учасник, ставлячи підпис на Анкеті клієнта, дозволяє Організатору здійснювати обробку своїх персональних даних з метою участі у картковій програмі та маркетингових заходах мережі Вопак відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»,.

Учасники погоджуються з умовами користування карткою та дозволяють відправлення за вказаними даними інформаційних повідомлень від магазину.

Учасник має право у будь-який момент самостійно припинити свою участь у Програмі.

Картка є власністю Організатора.

Із часу одержання  Картки на Учасника Програми поширюються діючі Правила участі з усіма періодично внесеними до них змінами. 

У разі втрати та необхідності відновлення Картки Учасник Програми повинен звернутися у супермаркет Вопак.

Організатор не несе відповідальності за несанкціоноване використання Картки, за будь-які втрати чи збитки, які виникають в результаті дій сторонніх осіб.   

У випадку грубого порушення Учасником діючих правил участі в Програмі, Організатор має право припинити участь у Програмі будь-якого Учасника без повідомлення шляхом блокування Картки. 

Організатор на свій розсуд має право в будь-який час вносити будь-які зміни в діючі Правила участі, попередньо повідомивши Учасників про внесення таких змін за 30 календарних днів. Повідомлення про зміни здійснюється шляхом розміщення у магазинах Вопак та на сайті www.vopak.ua.

Організатор залишає за собою право призупинити або припинити Програму в будь-який час із повідомленням Учасників за 30 днів шляхом розміщення відповідної інформації у магазинах Вопак та на сайті www.vopak.ua.

1.2. Відповідальність

Організатор залишає за собою право змінювати умови отримання, термін дії та умови дії карток з подальшим інформуванням про це клієнтів на сайті www.vopak.ua та за допомогою рекламних матеріалів в торговому залі.

У разі некоректно вказаної в анкеті інформації: адреси, телефонного номера, у разі, якщо номер не відповідає, змінений або належить іншій особі, а також змінена адреса проживання, у випадку втрати картки Організатор не несе відповідальності за зв’язок з Учасником Програми.

Організатор залишає за собою право змінювати чи припиняти дію умов Програми.

Організатор залишає за собою право блокувати картку та анульовувати накопичення, знижки і привілеї по картці клієнта у випадках:

виявлення порушень користування карткою шляхом передачі іншим особам в торговому залі чи на території магазину;

передачі картки працівникам магазину з підтвердженими фактами порушення внутрішніх правили роботи з картками;

передачі картки неокарткованим покупцям магазину з метою накопичення, результатом чого є здійснення покупки шляхом використання картки не її власником;

використанням картки, що не належить пред’явнику картки;

у випадку якщо картка зазначена як втрачена, вкрадена;

картка має кількість сканувань більше 5 разів за день та не вказані анкетні дані клієнта;

зловживання персоналом магазину або за змовою з персоналом магазину, при зловживанні службовим становищем;

в інших випадках, визначених Організатором Програми.

Організатор не бере на себе відповідальність з приводу будь-яких суперечок щодо використання картки особами які не є власниками картки. За вимогою клієнта йому можуть надаватись виписка покупок по картці в розрізі чеків.

Організатор не несе відповідальності за відсутність у клієнта картки в момент здійснення покупки. У випадку відсутності картки клієнт отримує товар за роздрібною ціною без будь-яких привілеїв. Такі покупки не зараховуються в накопичення клієнта.

У випадку виникнення ситуації, яка припускає неоднозначне (множинне) трактування цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором програми з дотриманням чинного законодавства України та оскарженню не підлягає.

Організатор не несе відповідальності у випадку настання обставин непереборної сили, що не залежать від Організатора та впливають на дію програми.

Відповідальність Організатора, що пов’язана з дією програми, обмежена винятково вище вказаними умовами, визначеними Організатором.

1.3.

Загальні принципи

Мережа супермаркетів Вопак пропонує бонусно-дисконтну програму, що надає переваги постійним клієнтам. Картки Вопак діють по всій  мережі супермаркетів Вопак.

Із моменту отримання Тимчасової Картки на Учасника Програми поширюються діючі Правила участі.

Після підтвердження Організатором правильності заповнення Реєстраційної анкети, Учасник Програми отримує Сімейну або Пенсійну Картку. За бажанням, Учасник Програми може додатково отримати брелоки для членів його сім’ї, зазначивши в анкеті їх персональні дані.

Використовуючи Сімейну,Пенсійну Картку або брелоки Учасник Програми або член його сім’ї має можливість накопичувати та використовувати Бонусні гривні та Акційні пропозиції.

1.4. Умови отримання картки

1) Придбання картки за 0.06 грн. при здійсненні покупки на суму понад 40 грн. одним чеком (здійсненим без картки клієнта) – Тимчасова Сімейна Картка

2) Придбання картки за 0.06 грн.,при пред’явленні Пенсійного посвідчення

(здійсненим без картки клієнта) – Тимчасова Пенсійна Картка

1.5.  Картки, що приймають участь у програмі

Тимчасова Сімейна картка -  картка з індивідуальним номером , що видається фізичним або юридичним особом за чек понад 40 грн. Надходить в магазин неактивною, активація здійснюється касиром при пробитті артикула картки  в чек . Реалізація картки відбувається на касовому вузлі за ціною 0,06 грн. шляхом пробиття у чек. При отриманні  картки Учасник Програми заповнює реєстраційну анкету. Всі покупки накопичуються на рахунок картки та наступного дня переводяться у Бонусні гривні. Тимчасова картка є  лише накопичувальною.

Сімейна картка -  пластикова картка з індивідуальним номером, та за бажанням покупця  з 3-ма додатковими брелоками. Надходить в магазин неактивною, активація здійснюється касиром шляхом обміну Тимчасової картки. Картка є розрахунковою. Первинна сума накопичень – 20 бонусних гривень, надалі  можна використовувати залишкову  суму Бонусних гривень, що зберігається на Особистому рахунку. Картка дає можливість розраховуватись Бонусними гривнями за будь-який товар, крім алкоголю і тютюну. Сума накопичень має бути рівна або більша вартості товару, який бажає придбати Учасник Програми. Обов’язковою умовою видачі картки є заведення даних Учасника  з реєстраційної анкети  

Тимчасова Пенсійна картка - картонна картка з індивідуальним номером , що видається фізичним особам за Пенсійним посвідченням. Надходить в магазин неактивною, активація здійснюється касиром при пробитті артикула картки в чек. Реалізація картки відбувається на касовому вузлі за ціною 0,06 грн. шляхом пробиття у чек. При отриманні  картки Учасник Програми заповнює реєстраційну анкету і обов’язково вказує номер Пенсійного посвідчення. Всі покупки накопичуються на рахунок картки та наступного дня переводяться у Бонусні гривні. Тимчасова картка є  лише накопичувальною.

Пенсійна картка – пластикова картка з індивідуальним номером. Обов’язковою умовою видачі картки є заведення даних власника картки  з реєстраційної анкети у ПС СПРУТ. Активація здійснюється касиром шляхом обміну Тимчасової картки. Картка є розрахунковою. Первинна сума накопичень – 20 бонусних гривень, надалі  можна використовувати залишкову  суму Бонусних гривень, що зберігається на Особистому рахунку. Картка дає можливість розраховуватись Бонусними гривнями за будь-який товар, крім алкоголю і тютюну. Сума накопичень має бути рівна або більша вартості товару, який бажає придбати Учасник Програми.

2. Накопичення балів та отримання знижок

2. 1. Зарахування Бонусних гривень

Для зарахування Бонусних гривень за покупки Учасник зобов`язаний пред`явити свою Тимчасову Пенсійну Картку, Тимчасову Сімейну Картку, Пенсійну Картку, Сімейну Картку або брелок на касовому терміналі при здійсненні покупки.

Бонусні гривні зараховуються на наступний день після здійснення покупки.

Також власник картки має можливість самостійно слідкувати за покупками на сайті www.vopak.ua, використовуючи «Особистий кабінет».

При отримані  Сімейної або Пенсійної Картки на Особистий рахунок  нової картки зараховуються усі Бонусні гривні, здійснені  з Тимчасовою Пенсійною або з Тимчасовою Сімейною карткою.

Організатор має право анулювати з Особистого рахунку Учасника Бонусні гривні, нараховані за скасованою транзакцією, або у випадку повернення товару.

2.2. Участь в Акційних пропозиціях 

Учасник Програми може отримати додаткові Бонусні гривні при покупці певних товарів, виконуючи умови Акційних пропозицій. 

Організатор програми визначає перелік  Акційних товарів, придбавши які, Учасник Програми одержує збільшену кількість бонусних гривень.

Для участі в Акційних пропозиціях Учасник зобов`язаний пред`явити свою Тимчасову Пенсійну Картку, Тимчасову Сімейну Картку,Пенсійну Картку, Сімейну Картку або брелок на касовому терміналі при здійсненні покупки та виконати умови Акційних пропозицій.

2.3. Використання Бонусних гривень

Переведення сум покупок у Бонусні гривні  проводиться  на ранок наступного за покупкою дня.

Вперше скористатися Бонусними гривнями можливо лише при наявності 20 Бонусних гривень на особистому рахунку Учасника програми. Надалі розрахунок Бонусними гривнями можливий при наявності будь-якої кількості Бонусних гривень на особистому рахунку Учасника Програми.

Скористатися нарахованими бонусними гривнями Учасник програми може протягом періоду використання бонусних гривень. Період використання нарахованих бонусних гривень – це відповідний календарний рік, в якому нараховані бонусні гривні (наприклад, скористатися бонусними гривнями, які нараховані в 2017 році, Учасник програми може до 01.01.2018 року включно і т.д.). Період використання бонусних гривень, нарахованих станом на 01.01.2017року, становить до 15.10.2017 року включно.

Нараховані бонусні гривні, які не використані протягом періоду використання бонусних гривень, списуються Організатором Програми в односторонньому порядку з особового рахунку Учасника Програми.

Бонусні гривні нараховуються з розрахунку:

для Сімейних  Карток - 1% від суми накопичень переводиться у Бонусні гривні (для прикладу 100 грн*1%=1 Бонусна гривня). Одна Бонусна гривня дозволяє зменшити суму чека при покупці на одну гривню.

для Пенсійних Карток - 3% від суми накопичень переводиться у Бонусні гривні (для прикладу 100 грн*3%= 3Бонусні гривні). Одна Бонусна гривня дозволяє зменшити суму чека при покупці на одну гривню.

За бонусні гривні Учасник програми може придбати всі товари крім підацизних (алкогольних і тютюнових виробів).

Учасник повинен завчасно до фіналізації чека повідомити касира про бажання використати Бонусні гривні та їх суму для використання.

Для одержання товарів на суму Бонусних гривень, Учасник повинен пред`явити на касі  Сімейну або  Пенсійну  Картку. Використання Бонусних гривень при пред`явленні Тимчасової  Картки або брелока неможливе.

08.09.2017р