Программа лояльності

Шановні покупці!
Вітаємо Вас серед учасників програми лояльності «Картка нашої сім’ї» мережі супермаркетів «Вопак».
Картка нашої сім’ї – це наша подяка за те, що Ви обрали нас.
Ми завжди прагнемо стати найкращими для наших покупців, надавати унікальні послуги, щоб покупки в наших супермаркетах були максимально корисними та приємними.
З Карткою нашої сім’ї кожен візит до супермаркету «Вопак» стане для Вас ще більш зручним.
Ми пропонуємо привабливі та корисні пропозиції; якісні та ексклюзивні товари за вигідними і доступними цінами; цікаві акції, новинки.

Умови програми «Картка нашої сім’ї»
1. Загальні положення
1.1. Програма «Картка нашої сім’ї» (далі – Програма) є бонусною (накопичувальною).
1.2. Організатор Програми: ТЗОВ «Пакко Холдинг» (43005, м.Луцьк, вул.Клима Савура, 21-А).
1.3. Магазинами-учасниками Програми є супермаркети «Вопак».
1.4. Учасником Програми може стати будь-яка фізична особа, якій виповнилося 18 років, і яка заповнила Реєстраційну анкету у паперовій формі, залишивши її у супермаркеті.
1.5. При покупці на суму понад 40 гривень у торговій точці, що бере участь у Програмі, покупець отримує Тимчасову картку і може накопичувати Бонусні гривні за покупки.
1.6. Із часу одержання Тимчасової Картки на Учасника Програми поширюються діючі Правила участі з усіма періодично внесеними до них змінами.
1.7. Після підтвердження Організатором правильності заповнення Реєстраційної анкети, покупець отримує Постійну Картку. За бажанням, покупець може додатково отримати брелоки для членів його сім’ї, зазначивши в анкеті їх персональні дані. Використовуючи постійну картку або брелоки покупець або член його сім’ї має можливість накопичувати та використовувати Бонусні гривні. Підписанням Реєстраційної Форми Учасник надає Організатору право збирати, реєструвати, накопичувати, обробляти, зберігати, адаптувати, змінювати, знищувати, поновлювати, знеособлювати, поширювати, використовувати персональні дані, внесені Учасником у Реєстраційну Форму, в рамках і з метою реалізації Програми лояльності.
1.8. Організатор не несе відповідальності за несанкціоноване використання Картки, за будь-які втрати чи збитки, які виникають в результаті дій сторонніх осіб.
1.9. У випадку грубого порушення Учасником діючих правил участі в Програмі, Організатор має право припинити участь у Програмі будь-якого Учасника без повідомлення шляхом блокування Картки та анулювання Балів.
1.10. Учасник має право у будь-який момент самостійно припинити свою участь у Програмі.
1.11. Картка є власністю Організатора.
1.12. У разі втрати та необхідності відновлення Картки Покупець повинен звернутися до адміністрації супермаркету Вопак з документом, що засвідчує особу.
1.13. Підписанням Реєстраційної анкети Учасник підтверджує, що йому виповнилося 18 років, погоджується з усіма правилами Програми, надає згоду на обробку та використання його персональних даних виключно з метою та в межах виконання Організатором вимог законодавства України. Учасник Програми з підписанням Реєстраційної анкети засвідчує, що повідомлений про включення його даних до бази персональних даних Організатора та ознайомлений із правами, які має відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».
1.14. Організатор на свій розсуд має право в будь-який час вносити будь-які зміни в діючі Правила участі, попередньо повідомивши Учасників про внесення таких змін за 30 календарних днів. Інформація про зміни розміщується в торгових точках та на сайті: vopak.ua
1.15. Організатор залишає за собою право призупинити або припинити Програму в будь-який час із повідомленням Учасників за 30 календарних днів шляхом розміщення відповідної інформації в торгових точках мережі та на сайті: vopak.ua

2. Зарахування Бонусних гривень
2.1. Для зарахування Бонусних гривень за покупки Учасник зобов`язаний пред`явити свою Тимчасову Картку або Постійну Картку, або брелок на касовому терміналі при здійсненні покупки.
2.2. Бонусні гривні зараховуються на наступний день після здійснення покупки.
2.3. При отриманні Постійної Картки на неї переносяться усі Бонусні гривні, зараховані на Тимчасову Картку.
2.4. Організатор має право анулювати з особистого рахунку Учасника Бонусні гривні, нараховані за скасованою транзакцією, або у випадку повернення товару.

3. Участь в Акційних пропозиціях
3.1. Учасник програми може отримати додаткові Бонусні гривні при покупці певних товарів, виконуючи умови Акційних пропозицій.
3.2 Організатор програми визначає перелік Акційних товарів, придбавши які Учасник програми одержує збільшену кількість Бонусних гривень.
3.3. Для участі в Акційних пропозиціях Учасник зобов`язаний пред`явити свою Тимчасову або Постійну Картку, або брелок на касовому терміналі при здійсненні покупки та виконати умови Акційних пропозицій.

4. Використання Бонусних гривень
4.1. Переведення сум покупок у Бонусні гривні проводиться на ранок наступного за покупкою дня.
4.2. Вперше скористатися Бонусними гривнями можливо лише при наявності 20 Бонусних гривень на особистому рахунку клієнта. Надалі розрахунок Бонусними гривнями можливий при наявності будь-якої кількості Бонусних гривень на Особистому рахунку клієнта.
4.3. Бонусні гривні нараховуються з розрахунку: сума накопичень = 1% Бонусних гривень (наприклад 100 грн*1%=1 Бонусна гривня).
4.4. При розрахунку Бонусними гривнями одна Бонусна гривня дозволяє зменшити суму чеку на 1 гривню. Обмеженню (забороні) підлягає підакцизний товар (алкоголь і тютюн).
4.5. Учасник повинен завчасно до фіналізації чека повідомити касира про необхідність використати Бонусні гривні та їх суму для використання.
4.6. Для одержання товарів на суму Бонусних гривень, Учасник повинен пред`явити на касі Постійну Картку. Використання Бонусних гривень при пред`явленні Тимчасової Картки або брелока неможливе.