Найпопулярніші питання

Що означає Тимчасова картка «Картка нашої сім’ї»?

Картонна картка з індивідуальним номером (рахунком), що видається безкоштовно за чек понад 40 грн. При отриманні картки учасник програми заповнює анкету. Картка є лише накопичувальною, не розрахунковою.

Отримати Постійну картку клієнт може після введення даних учасника анкети у базу персональних даних (протягом 30 днів). Касир обміняє Тимчасову картку на Постійну, при цьому бонусні гривні клієнта будуть збережені.

Як можна зареєструвати «Картку нашої сім’ї?» 

Зареєструвати картку Клієнт може на сайті: vopak.ua

Заповнити Реєстраційну анкету та залишити у касира або вкинути її у скриньку для анкет.

Що таке Постійна картка «Картка нашої сім’ї»? 

Пластикова картка з індивідуальним номером (рахунком) та за бажанням покупця з 3-ма додатковими брелоками, які дозволяють накопичувати ще більше Бонусних гривень для власника Постійної картки.

Картка є не лише накопичувальною, але й розрахунковою.

Які умови користування «Карткою нашої сім’ї»? 

Купуючи товари у мережі «Вопак», покупець економить 1% від суми покупки.

100 грн.*1%=1 Бонусна гривня

Як можна використати Бонусні гривні?

Використання Бонусних гривень може проводитись за бажанням власника картки у зручний для нього час. Для того, щоб вперше скористатись послугою, сума накопичень власника картки має становити не менше 20 Бонусних гривень. Надалі можна використовувати залишкову суму Бонусних гривень, що зберігається на Особистому рахунку.

Розрахунок Бонусними гривнями з Тимчасовою карткою або брелоками не проводиться. Картка дає можливість розраховуватись Бонусними гривнями за будь-який товар, крім алкоголю і тютюну.

Як можна дізнатись про стан накопичень на «Картці нашої сім’ї?»

Суму Бонусних гривень можна перевірити у WEB-кіоску (інфокіоску) на касі, на касовому чекові або в Особистому кабінеті на сайті.

Що таке Тимчасова Пенсійна картка?

Картонна картка з індивідуальним номером (рахунком), що видається за пенсійним посвідченням. При отриманні  картки учасник програми заповнює анкету і обов’язково вказує номер пенсійного посвідчення. Картка є лише накопичувальною, не розрахунковою.

Що таке Постійна Пенсійна картка?

Пластикова Картка з індивідуальним номером. Видається в обмін на Тимчасову Пенсійну картку після введення даних учасника анкети у базу персональних даних (протягом 30 днів). Умови користування: купуючи товари у мережі "Вопак", покупець економить 3% від суми покупки.

100 грн.*3%=3 Бонусні гривні

Що робити, коли я втратив картку? 

У разі втрати та необхідності відновлення картки Клієнт повинен звернутись до адміністрації супермаркету Вопак.

Ваші запитання можете надсилати на електронну адресу hotline@pakko.ua